با توجه به تصویب تقویم آموزشی در شورای عالی آموزش، هرگونه برنامه آموزشی طبق این تقویم انجام خواهد شد. بنابراین تمام برنامه های آموزشی طبق این تقویم و با هماهنگی معاونت آموزش قابل اجرا خواهد بود.  دانش پژوهان محترم می توانند جهت مشاهده تقویم آموزشی سال تحصیلی 96-1395 در اندازه اصلی یا دانلود آن، ایــنــجا کلیک نمایند.

 



طبق بند«ج» مصوبه اول صورت‌جلسه شورای عالی شماره 147 موسسه مورخ 27/2/95؛ با توجه به 14هفته‌ای بودن نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 96-95 حداکثر غیبت‌های مجاز کلاسی دو جلسه است.



به اطلاع دانش پژوهان محترم مي رساند برنامه امتحاني نيمسال اول سال تحصيلي 95-94 از طريق پيوست هاي ذيل قابل دسترسي است:

مشاوره و راهنمايي

اخلاق کاربردي 

تربيت اخلاقي



با توجه به تصویب تقویم آموزشی در معاونت آموزش، هرگونه برنامه آموزشی طبق این تقویم برنامه‌ریزی خواهد شد. لذا تمام برنامه های آموزشی طبق این تقویم و با هماهنگی معاونت آموزش قابل اجرا خواهد بود.

دانش پژوهان محترم می توانند جهت مشاهده تقویم آموزشی سال تحصیلی 95-1394 در اندازه اصلی یا دانلود آن، روی تصویر کنار کلیک نمایند.



تربیت بشر بر اساس ارزشهای ناب و رشد شخصیت وی در چارچوب معین و در ابعاد بینشی، گرایشی و کنشی امری بنیادین و ضروری است که از دیرباز دغدغه تمامی جوامع انسانی به ویژه مصلحان آن بوده و هست. در نگاه نظری و عملی مبتنی بر آموزه¬های دین مبین اسلام نیز تربیت دینی و هدایت انسان بر اساس ارزشهای والای اسلامی و به راه آوردن نسل¬های گوناگون انسانی در مسیر اخلاق و رفتار اسلامی، همّ و غمّ اصلی اولیاء معصومین(علیهم السلام) بوده است.



بیانیه مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
«  وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ  » (سوره مبارکه قصص، آیه 5)
بسم الله الرحمن الرحیم