گزارش آمار تحليلی پايان‌نامه‌ی دانش‌پژوهان


  •   13 دى, 1396
  •   موسسه
  •   
  •   0 دیدگاه
گزارش آمار تحليلی پايان‌نامه‌ی دانش‌پژوهان
فارسی

ارائه‌ی بیش 150 عنوان پایانه‌نامه کارشناسی ارشد چهار رشته گرایش؛ اخلاق کاربردی، تربیت اخلاقی، روان‌شناسی اسلامی و راهنمایی و مشاوره در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت

موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از ثبت و اتمام بیش از 150 پایان‌نامه در چهار رشته گرایش فعال در این موسسه خبر می‌دهد. از این تعداد پایان نامه، رشته راهنمایی و مشاوره 44 درصد از پایان‌نامه ها را به خود اختصاص داده و رشته روان‌شناسی اسلامی با 40 درصد، در رتبه دوم این گزارش قرار دارد.

به گزارش واحد امور پایان‌نامه‌های موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت؛ در میزان ارتباط عنوان پایان‌نامه‌ها با مباحث اسلامی، منابع اسلامی (قرآن، سنت، سیره و روایت) «بانگرش، از دیدگاه، با تاکید،تکیه بر» در عنوان اصلی با بیش از 79 عنوان بیشترین رکورد را دارا است.
همچنین عناوینی با موضوع‌های «طلاب و خانواده‌ی آنها، متغیر‌های دینی، جامعه و افراد مسلمان» در رتبه های بعدی رکورد عناوین پایا‌ن‌نامه ها قرار دارند.

موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت در تلاش از چکیده و متن اصلی و الکترونیکی پایان‌نامه ها را از طریق پورتال موسسه در اختیار علاقه‌مندان و دان‌پژوهان قرار دهد.
همچنین واجدان شرایط استفاده از کتابخانه تخصصی اخلاق و تربیت می توانند متن چاپ شده پایان نامه را در کتابخانه موسسه مطالعه کنند.