موسسه اخلاق و تربیت دانشجو می‌پذیرد


  •   18 دى, 1396
  •   موسسه
  •   
  •   0 دیدگاه
موسسه اخلاق و تربیت دانشجو می‌پذیرد

موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در در 4 رشته مقطع كارشناسی‌ارشد؛ از میان برادران طلبه دانشجو می‌پذیرد.

معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت اظهار داشت: موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کار‌شناسی‌ارشد از میان برادران طلبه واجد شرایط در چهار رشته دانشجو می‌پذیرد.
حجت الاسلام سید حسین رکن‌الدینی در گفتگو با رسانه‌ها از پذیرش دانشجو در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت خبر داد و بیان كرد: موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از بین برداران طلبه سطح دو حوزه علمیه در رشته‌های «اخلاق کاربردی»، «تربیت اخلاقی»، «مشاوره خانواده» و «روان‌شناسی اسلامی» دانشجو می‌پذیرد.
معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت افزود: آزمون اختصاصی پذیرش مقطع تحصیلی کار‌شناسی‌ارشد موسسه اخلاق و تربیت، با مجوز رسمی از دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه دانشجویان این مؤسسه از بین طلاب ممتاز حوزه‌های علمیه سراسر کشور انتخاب می‌شوند، خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه هیأت امنای موسسه اخلاق و تربیت، طی دوره تحصیلی مقطع کار‌شناسی‌ارشد هیچ‌گونه شهریه تحصیلی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشجویان اخذ نمی‌شود.
رکن‌الدینی با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام در آزمون اختصاصی از تاریخ 5 دی‌ماه الی 5 اسفندماه سال جاری است، تصریح کرد: مرحله اول پذیرش آزمون کتبی است که هفتم اردیبهشت ماه سال 97 و مصاحبه شفاهی نیز در تیر و مردادماه برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه ثبت نام این موسسه به نشانی اینترنتی  azmoon.ueae.ir و یا با شماره تلفن 02532930520 تماس حاصل نمایند.
معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت افزود: مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از سال 1390 به همت جمعی از فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی و با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز به کار کرده است و تا کنون با برگزاری 6 دوره آزمون اختصاصی موفق به جذب قریب به 300 دانشجوی نخبه و ممتاز مقطع کار‌شناسی‌ارشد شده است.