منابع مطالعاتی در اختیار پژوهشگران


  •   05 اسف, 1396
  •   موسسه
  •   
  •   0 دیدگاه
کتابخانه

کتابخانه‌ای با بیش از 35 هزار جلد کتاب و منابع مطالعاتی در اختیار پژوهشگران قم قرار دارد

رئیس حوزه ریاست موسسه اخلاق و تربیت از وجود بیش از 30 هزار جلد کتاب فارسی، عربی و انگلیسی تخصصی در واحد کتابخانه و مرکز اسناد این موسسه خبر داد و گفت: این موسسه تا کنون 700 جلد نشریه علمی تخصصی جمع آوری کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین آقای هادی بنکدار با اشاره به اینکه در واحد کتابخانه و مرکز اسناد مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت، بیش از 30 هزار جلد کتاب و 700 جلد نشریه علمی تخصصی گردآوری شده است، اظهار داشت: این مرکز در مساحتی به متراژ ۲۵۰ متر مربع در اختیار علاقمندان و پژوهشگران حوزه اخلاقی و تربیتی قرار دارد.

مدیر حوزه ریاست موسسه اخلاق و تربیت با بیان اینکه کتاب‌های این کتابخانه در رشته‌های «اخلاق کاربردی»، «تربیت اخلاقی»، «مشاوره خانواده» و «روانشناسی اسلامی» جمع آوری شده است، خاطرنشان کرد: این مرکز به عنوان اولین مرکز تخصصی در زمینه کارشناسی ارشد فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: در این کتابخانه علاوه بر 30 هزار جلد کتاب و 700 جلد نشریه علمی تخصصی، در آینده‌ای نزدیک 8000 عنوان کتاب دیجیتال بارگزاری می‌شود.

بنکدار با بیان اینکه این کتابخانه و مرکز اسناد مؤسسه اخلاق و تربیت با استفاده از روش فهرست‌نویسی رده‌بندی کنگره امریکا تنظیم شده است، افزود: این مرکز امکان جستجو توسط نرم‌افزار تخصصی کتابخانه‌‌ای سیمرغ را برای کلیه محققان و پژوهشگران فراهم کرده است.

وی افزود: کتابخانه و مرکز اسناد مؤسسه اخلاق و تربیت جهت سهولت و آرامش پژوهشگران امکان استفاده از منابع کتابخانه را بصورت قفسه‌باز فراهم نموده و همچنین همه روزه از ساعت ۷:۳۰ الی ۲۰:۰۰ برای مراجعه پژوهشگان دایر است.

 علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه عضویت در کتابخانه اخلاق و تربیت می‌توانند با شماره تلفن 02532918444 تماس بگیرند.