دوره فشرده آموزش واژگان ضروري زبان انگليسي به روش خارق‌العاده کدگذاري (تداعي‌معاني)

بسم الله الرحمن الرحيم

قابل توجه طلاب و دانشجويان علاقمندان به يادگيري تخصصي زبان انگليسي؛

1000 واژه کاربردي (ترم اول)

دوره فشرده آموزش واژگان ضروري زبان انگليسي به روش خارق‌العاده کدگذاري (تداعي‌معاني)


ظرفيت سنجی و استعداديابی دانش‌آموختگان

 با هدف بهره‌مندی از توان علمی دانش‌پژوهان، در جهت توليد و اجرای طرح‌ها و ايده‌های تربيتی، فرهنگی و پژوهشی و ارائه خدمات علمی و مشاوره‌­ای، طرح ظرفیت‌سنجی و استعدادیابی دانش‌پژوهان انجام خواهد شد.

 


نتایج آزمون کتبی کارشناسی ارشد سال 1397

نتایج آزمون کتبی کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-98 اعلام شد.

در این مرحله اسامی سه برابر ظرفیت از داوطلبانی که بالاترین امتیاز از حد نصاب را کسب کرده‌اند به تفکیک رشته گرایش‌های (مشاوره خانواده، تربیت اخلاقی، روانشناسی اسلامی) جهت مصاحبه علمی اعلام شده است. همچنین سایر داوطلبان شرکت کننده که موفق به کسب حد نصاب نشده‌اند نیز می توانند کارنامه آزمون خود را مشاهده کنند.

نتایج آزمون کتبی داوطلبان دعوت شده به مصاحبه علمی به ترتیب کد داوطلبی و به تفکیک رشته:


همایش بین‌المللی تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش‌ها

اولین همایش بین‌المللی تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش‌ها: گرایش‌های معاصر و چشم‌اندازهای اسلامی با مشارکت موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت برگزار می‌شود

اولین همایش بین المللی تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش‌ها؛ گرایشهای معاصر و چشم انداز اسلامی با همکاری مدرسه‌عالی امام خمینی، جامعه‌المصطفی العالمیه، موسسه‌ی آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره، موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از 22 تا 24 اردیبهشت سال 97 در مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره) برگزار می شود.


دریافت کارت ورود به جلسه آزمون 97

آزمون پذیرش جمعه 7 اردیبهشت ساعت 8:00 صبح برگزار می‌گردد؛اطلاعیه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون 97


تمدید مهلت ثبت نام آزمون پذیرش

مهلت ثبت نام آزمون پذیرش مؤسسه اخلاق و تربیت تا 25 اسفندماه 1396 تمدید شد


بازدید هیات نظارت و ارزیابی وزارت علوم

با حضور جناب آقای زارعان؛ جلسه بازدید هیات نظارت و ارزیابی وزارت علوم از مؤسسه اخلاق و تربیت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه اخلاق و تربیت، جلسه بازدید هیات محترم نظارت و ارزیابی استانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت برگزار شد.


کتابخانه

کتابخانه‌ای با بیش از 35 هزار جلد کتاب و منابع مطالعاتی در اختیار پژوهشگران قم قرار دارد

رئیس حوزه ریاست موسسه اخلاق و تربیت از وجود بیش از 30 هزار جلد کتاب فارسی، عربی و انگلیسی تخصصی در واحد کتابخانه و مرکز اسناد این موسسه خبر داد و گفت: این موسسه تا کنون 700 جلد نشریه علمی تخصصی جمع آوری کرده است.


موسسه اخلاق و تربیت دانشجو می‌پذیرد

موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در در 4 رشته مقطع كارشناسی‌ارشد؛ از میان برادران طلبه دانشجو می‌پذیرد.


گزارش آمار تحليلی پايان‌نامه‌ی دانش‌پژوهان

ارائه‌ی بیش 150 عنوان پایانه‌نامه کارشناسی ارشد چهار رشته گرایش؛ اخلاق کاربردی، تربیت اخلاقی، روان‌شناسی اسلامی و راهنمایی و مشاوره در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت

موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از ثبت و اتمام بیش از 150 پایان‌نامه در چهار رشته گرایش فعال در این موسسه خبر می‌دهد. از این تعداد پایان نامه، رشته راهنمایی و مشاوره 44 درصد از پایان‌نامه ها را به خود اختصاص داده و رشته روان‌شناسی اسلامی با 40 درصد، در رتبه دوم این گزارش قرار دارد.

صفحه‌ها