ثبت نام آزمون کارشناسی‌ارشد تمديد شد


  •   21 فرو, 1395
  •   موسسه
  •   
  •   0 دیدگاه
ثبت نام آزمون کارشناسی‌ارشد تمديد شد

تا 4 بهمن؛
مهلت ثبت نام کارشناسي ارشد مؤسسه اخلاق و تربيت قم تمديد شد

مهلت ثبت نام در آزمون اختصاصي کارشناسي ارشد مؤسسه اخلاق و تربيت قم تا 4 بهمن 1494 تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی، جانشين معاون آموزش مؤسسه آموزش عالي اخلاق و تربيت با اعلام خبر تمديد مهلت ثبت نام در آزمون اختصاصي اين مؤسسه اظهار داشت: به دنبال استقبال متقاضيان تحصيل در اين مؤسسه و با توجه به همزمانی مهلت ثبت نام در آزمون کتبي با ایام امتاحانات حوزوه و دانشگاه، بر اساس مصوبه شوراي عالي اين مؤسسه مهلت ثبت نام در آزمون اختصاصي که پيش‌تر از 22 آذرماه تا 20 ديماه 94 اعلام شده بود، تا روز 4 بهمن تمديد شد.

حجت الاسلام کريمی با اشاره به شرايط عمومي و اختصاصي ثبت نام در اين آزمون بیان کرد: مؤسسه آموزش عالي اخلاق و تربيت با مجوز رسمي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در قم فعاليت مي‌نمايد و کليه داوطلبان دارای مدرک سطح 2 حوزه‌هاي علميه مي‌توانند جهت انتخاب يکي از 4 رشته «اخلاق کاربردي»، «تربيت اخلاقي»، «مشاوره و راهنمايي» و «روانشناسي» در مقطع کارشناسي ارشد اقدام نمايند.
کريمي در ادامه با اشاره به زمان برگزاري آزمون کتبي و شفاهي در ارديبهشت 95 اظهار داشت: آزمون اختصاصي پذيرش دانش‌پژوه مقطع کارشناسي ارشد اين مؤسسه با مجوز رسمي شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و با همکاري سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه دانش‌پژوهان این مؤسسه از بین طلاب ممتاز حوزه‌های علمیه سراسر کشور انتخاب می‌شوند، خاطر نشان کرد: بر اساس مصوبه هیئت امنای مؤسسه اخلاق و تربیت، طی دوره تحصیلی مقطع کار‌شناسی ارشد هیچ‌گونه شهریه تحصیلی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانش‌پژوهان اخذ نمی‌گردد.
جانشين معاون آموزشي مؤسسه اخلاق و تربيت با اشاره به دو مرحله‌اي بودن فرآيند پذيرش در مؤسسه اخلاق و تربيت تصریح کرد: مرحله اول پذیرش در مؤسسه اخلاق و تربيت قبولي در آزمون کتبی است که دوم اردیبهشت ماه سال 95 برگزار خواهد شد و همچنين بعد از اعلام سه برابر ظرفيت در نيمه دوم تیر و نيمه اول مرداد 95 آزمون شفاهي و مصاحبه برگزار خواهد شد و پذيرفته شدگان نهايي از مهر 1395 مشغول به تحصيل خواهند شد.
کريمي با اشاره به مهلت تمديد ثبت نام در آزمون اختصاصي اين مؤسسه تا 4 بهمن 94 بيان کرد: علاقمندان می‌توانند برای شرکت در آزمون کتبي به سامانه ثبت نام این موسسه به نشانی ueae.ir مراجعه نمايند و همچنين جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره 32930520 تماس حاصل کنند.
وی گفت: به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود با مراجعه به سایت مؤسسه و پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و معرفي رشته‌ها و اطلاعيه‌هاي آموزشي، مدارک و اطلاعات مورد نیاز را فراهم نمايند و سپس نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرايند ثبت نام در آزمون اختصاصي کتبي اقدام نمايند.
جانشين معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت افزود: مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از سال 1390 به همت جمعی از فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی و با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز به کار کرده است و تا کنون با برگزاری 4 دوره آزمون اختصاصی موفق به جذب قریب به 200 دانش‌پژوه مقطع کار‌شناسی ارشد شده است.