ثبت نام آزمون اختصاصي سال تحصيلي 1399- 1400 مؤسسه اخلاق و تربيت آغاز شد


  •   19 بهم, 1398
  •   آموزش
  •   
  •   0 دیدگاه

موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در چهار رشته مقطع كارشناسی‌ارشد؛ از میان خواهران و برادران طلبه دانشجو می‌پذیرد.

اين پذيرش از بین خواهران و برداران طلبه سطح دو حوزه علمیه يا سطح يک به همراه کارشناسي دانشگاهي، در رشته‌های «اخلاق کاربردی»، «تربیت اخلاقی»، «مشاوره خانواده» و «روان‌شناسی اسلامی مثبت گرا» انجام خواهد گرفت.

آزمون اختصاصی پذیرش مقطع تحصیلی کار‌شناسی‌ارشد موسسه اخلاق و تربیت، با مجوز رسمی از دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور اجرا خواهد شد.

مهلت ثبت نام در آزمون اختصاصی از تاریخ 19 بهمن ماه الی 7 اسفندماه سال جاری (1398) است. مرحله اول پذیرش آزمون کتبی است که 23 خرداد ماه سال 99 برگزار خواهد شد. مصاحبه شفاهي نيز به اطلاع پذيرش شدگان خواهد رسيد. علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه ثبت نام این موسسه به نشانی اینترنتی www.azmoon.ueae.ir و یا با شماره تلفن ۰۲۵۳۲۹۱۸۴۴۴ تماس حاصل نمایند.

تحصيل در سال تحصيلي 1399-1400 براي برادران و خواهران طلبه همراه با شهريه تحصيلي خواهد بود. مبلغ اين شهريه مطابق مصوبه هيأت امنا مؤسسه تعيين خواهد شد. شهريه سال تحصيلي قبل در سامانه ثبت نام قابل رؤيت است.

مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از سال 1390 به همت جمعی از فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی و با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز به کار کرده است و تا کنون با برگزاری 8 دوره آزمون اختصاصی موفق به جذب قریب به 300 دانشجوی نخبه و ممتاز مقطع کار‌شناسی‌ارشد شده است.