آزمون پذیرش دانش‌پژوه برای ورودی 1398


  •   16 بهم, 1397
  •   موسسه
  •   
  •   0 دیدگاه

موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از میان برادران و خواهران طلبه در مقطع كارشناسی‌ارشد و در چهار رشته؛ دانشجو می‌پذیرد.

معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت اظهار داشت: موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کار‌شناسی‌ارشد از میان برادران و خواهران طلبه واجد شرایط در چهار رشته دانشجو می‌پذیرد.
حجت الاسلام سید حسین رکن‌الدینی در گفتگو با رسانه‌ها از پذیرش دانشجو در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت خبر داد و بیان كرد: موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از بین برداران و خواهران طلبه در رشته‌های «اخلاق کاربردی»، «تربیت اخلاقی»، «مشاوره خانواده» و «روان‌شناسی اسلامی» دانشجو می‌پذیرد.
معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت افزود: آزمون اختصاصی پذیرش مقطع تحصیلی کار‌شناسی‌ارشد موسسه اخلاق و تربیت، با مجوز رسمی از دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه دانشجویان این مؤسسه از بین طلاب ممتاز حوزه‌های علمیه سراسر کشور انتخاب می‌شوند، ايشان با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام در آزمون اختصاصی  تا 23 اسفند ماه سال جاری است، تصریح کرد: مرحله اول پذیرش آزمون کتبی است که چهاردهم تير ماه سال 1398و مصاحبه شفاهی نیز در مرداد و شهريور برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه ثبت نام این موسسه به نشانی اینترنتی  azmoon.ueae.ir و یا با شماره تلفن‌هاي  02532930520  ـ  02532930620 تماس حاصل نمایند.
معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت افزود: مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از سال 1390 به همت جمعی از فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی و با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز به کار کرده است و تا کنون با برگزاری 7 دوره آزمون اختصاصی موفق به جذب قریب به 300 دانشجوی نخبه و ممتاز مقطع کار‌شناسی‌ارشد شده است.

 

جهت پرداخت  هزینه  و ثبت نام در دورده اینجا کلیک کنید!
تعریف نشده